• Polski
 • English
  • Polski
  • English

  REALIZACJE

  KLIENCI

  _0006_pkp energetyka _0005_pse-nowelogo _0004_tauron-dystrybucja-logo _0003_20160210_logopge

  _0002_aldesa_obecne logo _0001_Enea_operator_logo _0000_energa-operator-logo _0010_fortum-logo-1

  _0009_khw _0008_logo_pse_nowe _0007_logo-PGE-EO-SA-pion-CMYK.jpg 

   

  PROJEKTY

  Projekty budowlane, wykonawcze i studia wykonalności:

  Koncepcja projektowa i studium wykonalności dla wyprowadzeń trzech linii 110 kV do projektowanej stacji Ujrzanów w miejscowości Ujrzanów , gm. Siedlce

  Wykonanie wariantowej koncepcji projektowej i studium wykonalności dla przebudowy istniejącej linii napowietrznej WN 110 kV na linię kablową, słup nr 34 w linii Sokołów Podlaski – Siedlce – bramka GPZ Sokołów Podlaski

  Budowa dwutorowej linii 400 kV Ostrołęka – Olsztyn Mątki z czasową pracą jednego toru na napięciu 220kV w relacji Ostrołęka – Olsztyn

  Studium wykonalności: Koncepcji  rozwoju sieci elektroenergetycznej WN i SN w obszarze istniejącej SE 220/110/30 kV Blachownia w powiązaniu z planami przebudowy sieci NN na tym obszarze.

  Projekt przebudowy linii 110 kV relacji Łęczna – Bogdanka.

  Dokumentacja projektowa dostosowania napowietrznej linii 110kV relacji Szprotawa – Przemków do temperatury pracy  +60OC

  Audyt linii 110 kV oraz stacji 110/SN powiązanych ze stacją Ełk 1

  Budowa linii kablowej 400 kV, relacji CHP Wrocław – stacja elektroenergetyczna Pasikurowice

  Studium wykonalności Budowa stacji elektroenergetycznej 110/15 kV Muchówka wraz z liniami zasilającymi 110 kV relacji Wygoda – Muchówka i Muchówka – Łososina oraz przebudowa stacji elektroenergetycznej 110/30/15 kV Łososina

  Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej z ustanowieniem służebności przesyłu oraz pełnieniem nadzoru autorskiego na przyszłą realizacją dla zadania: „Projekt linii 110 kV Nowy Żmigród – Iwonicz”

  Analizy stanu pracy sieci niskiego napięcia oraz Wytyczne Programowe na poprawę stanu pracy sieci nN na terenie TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie”

  Projekt przebudowy jednotorowej linii napowietrznej 110kV relacji GPZ Głubczyce – GPZ Prudnik

  Projekt przebudowy jednotorowej linii napowietrznej 110kV relacji GPZ Groszowice – GPZ Ozimek

  Modernizacja systemów zasilania SN i nN budynków siedziby PSE S.A Oddział w Katowicach

   

  Ekspertyzy wpływu przyłączania obiektów na Krajowy System Elektroenergetyczny

  Ekspertyza wpływu na system elektroenergetyczny przyłączenia do sieci elektroenergetycznej 15kV zasilanej z GPZ Ostróda Elektrowni Biogazowej o mocy 500kW.

  Ekspertyza wpływu na system elektroenergetyczny przyłączenia do sieci elektroenergetycznej 15kV zasilanej z GPZ Malbork Południe 2 turbin wiatrowych o mocy 2 MW każda w miejscowości Gronajny gm. Sztum.

  Ekspertyza wpływu na system elektroenergetyczny przyłączenia do sieci elektroenergetycznej 15kV zasilanej z GPZ Bartoszyce elektrowni fotowoltaicznej o mocy 850kW w Bartoszycach.

  Ekspertyza wpływu na system elektroenergetyczny zwiększenia mocy przyłączeniowej zakładu produkcyjnego EKODROB do 5,3MW – zasilanie podstawowe i rezerwowe.

  Ekspertyza wpływu na system elektroenergetyczny przyłączenia do sieci elektroenergetycznej 15kV zasilanej z GPZ Dobre Miasto elektrowni fotowoltaicznej Zajączki o mocy 1000kW w miejscowości Ełdyty Małe.

  Ekspertyza wpływu na system elektroenergetyczny przyłączenia do sieci elektroenergetycznej 15kV zasilanej z GPZ Nowy Dwór Gdański elektrowni wiatrowej Niedźwiedzica III o mocy 1MW w miejscowości Bronowo gm. Stegna.

  Ekspertyza wpływu na system elektroenergetyczny przyłączenia do GPZ elektrowni fotowoltaicznej Zalewo o mocy 9000kW w miejscowości Surbajny gm. Zalewo.

  Ekspertyza wpływu na system elektroenergetyczny zwiększenia mocy przyłączeniowej zakładu produkcji mleczarskiej Mlekpol do 7 MW dla zasilania podstawowego i do 7 MW dla zasilania rezerwowego

  Ekspertyza wpływu na system elektroenergetyczny przyłączenia zakładu produkcyjnego Cukrownia Malbork z mocą 7,5 MW dla zasilania podstawowego

  Ekspertyza wpływu na system elektroenergetyczny zwiększenia mocy zainstalowanej elektrowni wiatrowej Janowo, gm. Elbląg przyłączonej do sieci elektroenergetycznej 15kV współpracującej z GPZ Elbląg Radomska.”

  Ekspertyza wpływu na system elektroenergetyczny przyłączenia do sieci elektroenergetycznej 15kV zasilanej z GPZ Nowy Dwór Gdański Elektrowni Wiatrowej o mocy 2 MW w miejscowości Chlebówka gm. Nowy Staw.”

  Ekspertyza wpływu na system elektroenergetyczny wzrostu mocy przyłączeniowej zakładu produkcyjnego w Lidzbarku Warmińskim ul. Topolowa 1 do 7 MW dla zasilania podstawowego i rezerwowego.

  Ekspertyza wpływu na system elektroenergetyczny przyłączenia do GPZ Kwidzyn Północ elektrowni fotowoltaicznej Gurcz o mocy 995 kW w miejscowości Gurcz gm. Kwidzyn.

  Ekspertyza wpływu na system elektroenergetyczny przyłączenia do sieci 15 kV zasilanej z GPZ Nidzica 2 elektrowni wiatrowych o mocy po 2,3 MW każda w miejscowości Łysakowo gm. Nidzica.

  Ekspertyza wpływu na system elektroenergetyczny przyłączenia sieci 15 kV zasilanej z GPZ Iława Wschód elektrowni fotowoltaicznej Kałduny o mocy 920 kW w miejscowości Kałduny gm. Iława.

  Ekspertyza wpływu na system elektroenergetyczny przyłączenia do GPZ Wielbark elektrowni fotowoltaicznej Wielbark o mocy 8000 kW w miejscowości Wielbark gm. Wielbark.

  Ekspertyza wpływu na system elektroenergetyczny przyłączenia do sieci 15 kV zasilanej z GPZ Lubawa elektrowni fotowoltaicznej Kołodziejki o mocy 1000 kW w miejscowości Pomierki-Kołodziejki gm. Lubawa.

  Ekspertyza wpływu na system elektroenergetyczny zwiększenia mocy zainstalowanej z 12 MW do 13,2 MW elektrowni wiatrowej Iława 2 (Trupel) przyłączanej do rozdzielni 15 kV GPZ Iława.

  Ekspertyza wpływu na system elektroenergetyczny przyłączenia do sieci 15 kV zasilanej z GPZ Olsztynek elektrowni fotowoltaicznej Sudwa o mocy 1000 kW w miejscowości Sudwa gm. Olsztynek.

  Ekspertyza wpływu przyłączenia do sieci elektroenergetycznej farmy wiatrowej o mocy przyłączeniowej 45,6 MW lokalizowanej na terenie gminy Huszlew

  Ekspertyza wpływu przyłączenia do sieci elektroenergetycznej farmy wiatrowej o mocy przyłączeniowej 16,5 MW lokalizowanej na terenie miejscowości Piaski w gminie Kraśnik

  Ekspertyza wpływu przyłączenia do sieci elektroenergetycznej 110 kV obiektu w Mielcu mocą przyłączeniową 27 MW na system elektroenergetyczny.

  Ekspertyza wpływu przyłączenia urządzeń odbiorczych Zakładu Produkcyjnego KRONOSPAN HPL Sp. z o.o. w Pustkowie o mocy przyłączeniowej 15 MW na Krajowy System Elektroenergetyczny

  Ekspertyza wpływu przyłączenia elektrowni Detmarowice o mocy zainstalowanej 200MW (wariantowo 120MW) do wydzielonego obszaru Republiki Czeskiej zasilanego z sieci 110kV TAURON Dystrybucja S.A. Oddział Gliwice (stacja Pogwizdów) powodującego zbilansowany wpływ do sieci 110kV w miejscu przyłączenia (na granicy polsko-czeskiej) w wysokości mocy przyłączeniowej 110MW (wariantowo 60MW) na pracę i parametry KSE

  Ekspertyza wpływu przyłączenia w ECII Grupa Azoty S.A. Tarnów turbozespołu upustowo – kondensacyjnego o mocy przyłączeniowej 20 MW na Krajowy System Elektroenergetyczny

  Ekspertyza wpływu przyłączenia dla docelowego zasilania obiektu KGHM Polska Miedź S.A. – Szyb Górniczy GG-1 o mocy przyłączeniowej 20 MW dla zasilania podstawowego i rezerwowego na Krajowy System Elektroenergetyczny

  Ekspertyza wpływu urządzeń odbiorczych Zakładu Produkcyjnego Fabryka Papieru WEPA PROFESSIONAL Piechowice S.A. o mocy przyłączeniowej 12 MW na Krajowy System Elektroenergetyczny

  Ekspertyza wpływu przyłączenia urządzeń odbiorczych Zakładu Produkcyjnego PCC Rokita S.A. o mocy przyłączeniowej 115MW na Krajowy System Elektroenergetyczny

  Legenda:

  – kliknij w ikonę aby zobaczyć Referencje.
  – kliknij w ikonę aby zobaczyć szczegółowy opis projektu.