• Polski
 • English
  • Polski
  • English

  O FIRMIE

  EMCA VOLT Sp. z o.o.

  EMCA Volt Sp. z o.o. powstała jako spółka córka firmy Energy Management and Conservation Agency S.A. (obecnie EMCA S.A.) i opiera się na jej wieloletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku energii w Polsce. EMCA Volt Sp. z o. o. oferuje szeroki zakres usług konsultingowo-inżynieryjnych i analitycznych dotyczących projektów związanych z funkcjonowaniem rynku energii. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze realizacji projektów inwestycyjnych dotyczących infrastruktury elektroenergetycznej wszystkich napięć, począwszy od koncepcji lokalizacyjnych, studiów wykonalności, poprzez niezbędne pomiary i badania środowiskowe, sporządzanie kompleksowych projektów budowlanych i wykonawczych, doradztwo techniczne, działania z zakresu komunikacji społecznej (w tym nadzór nad kształtowaniem relacji ze społecznością lokalną i reprezentowanie inwestorów przed organami administracji publicznej), pozyskiwanie gruntów, projektowanie, procedury administracyjne i przyłączeniowe, a skończywszy na uzyskaniu pozwolenia na budowę, nadzorach autorskich oraz inwestorskich nad budową i rozruchem oraz opracowaniu dokumentacji powykonawczych. Prowadzi działalność w zakresie projektowania, budowy nowych i przebudowy istniejących stacji i linii elektroenergetycznych wszystkich napięć. Oferuje również sporządzanie specjalistycznych ekspertyz dotyczących funkcjonowania rynku energetycznego.

  EMCA Volt Sp. z o.o. współpracuje ze wszelkimi podmiotami rynku energii w Polsce. Do partnerów EMCA Volt Sp. z o.o. należą operatorzy sieci dystrybucyjnych i przesyłowych przedsiębiorstwa wykonawcze, inwestorzy obiektów energetycznych oraz zakłady przemysłowe EMCA Volt Sp. z o.o. stara się na bieżąco reagować na rosnące zapotrzebowanie na specjalistyczne usługi inżynierskie. Dlatego też nie boimy się nawet najbardziej ambitnych i złożonych zadań i chętnie podejmujemy nowe wyzwania. Wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska oraz współpraca z ekspertami z różnych dziedzin zapewnia nawet najbardziej wymagającym kontrahentom profesjonalną obsługę kontraktów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, potencjałem oraz osiągnięciami.

  EMCA Volt Sp. z o.o. należy do grupy kapitałowej EMCA S.A., w skład której wchodzi EMCA S.A.EMCA IT oraz Ośrodek Badań i Kontroli Środowiska Sp. z o.o.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych partnerów:

  MISJA I WIZJA

  Misją EMCA Volt Sp. z o.o. jest dostarczanie profesjonalnych usług i zintegrowanych rozwiązań eksperckich dla wszystkich uczestników rynku energii w Polsce i w Europie. Cele firmy realizowane są dzięki wartościom takim jak:

  • Innowacyjność
  • Ukierunkowanie na klienta
  • Zaangażowanie w wysoką jakość świadczonych usług
  • Przedsiębiorczość
  • Etyka i uczciwość
  • Odpowiedzialność
  • Terminowość

  Wizję firmy stanowi rozwój nowoczesnego systemu elektroenergetycznego, stworzonego dzięki zaangażowaniu naszych wysokiej klasy specjalistów w przyjazne środowisku i oparte na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych projekty realizowane przez EMCA Volt Sp. z o.o.