• Polski
 • English
  • Polski
  • English

  REALIZACJE

  KLIENCI

  _0006_pkp energetyka _0005_pse-nowelogo _0004_tauron-dystrybucja-logo _0003_20160210_logopge

  _0002_aldesa_obecne logo _0001_Enea_operator_logo _0000_energa-operator-logo _0010_fortum-logo-1

  _0009_khw _0008_logo_pse_nowe _0007_logo-PGE-EO-SA-pion-CMYK.jpg 

   

  PROJEKTY

  Projekty budowlane, wykonawcze i studia wykonalności:

  Koncepcja projektowa i studium wykonalności dla wyprowadzeń trzech linii 110 kV do projektowanej stacji Ujrzanów w miejscowości Ujrzanów , gm. Siedlce

  Wykonanie wariantowej koncepcji projektowej i studium wykonalności dla przebudowy istniejącej linii napowietrznej WN 110 kV na linię kablową, słup nr 34 w linii Sokołów Podlaski – Siedlce – bramka GPZ Sokołów Podlaski

  Budowa dwutorowej linii 400 kV Ostrołęka – Olsztyn Mątki z czasową pracą jednego toru na napięciu 220kV w relacji Ostrołęka – Olsztyn

  Studium wykonalności: Koncepcji  rozwoju sieci elektroenergetycznej WN i SN w obszarze istniejącej SE 220/110/30 kV Blachownia w powiązaniu z planami przebudowy sieci NN na tym obszarze.

  Projekt przebudowy linii 110 kV relacji Łęczna – Bogdanka.

  Dokumentacja projektowa dostosowania napowietrznej linii 110kV relacji Szprotawa – Przemków do temperatury pracy  +60OC

  Audyt linii 110 kV oraz stacji 110/SN powiązanych ze stacją Ełk 1

  Budowa linii kablowej 400 kV, relacji CHP Wrocław – stacja elektroenergetyczna Pasikurowice

  Studium wykonalności Budowa stacji elektroenergetycznej 110/15 kV Muchówka wraz z liniami zasilającymi 110 kV relacji Wygoda – Muchówka i Muchówka – Łososina oraz przebudowa stacji elektroenergetycznej 110/30/15 kV Łososina

  Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej z ustanowieniem służebności przesyłu oraz pełnieniem nadzoru autorskiego na przyszłą realizacją dla zadania: „Projekt linii 110 kV Nowy Żmigród – Iwonicz”

  Analizy stanu pracy sieci niskiego napięcia oraz Wytyczne Programowe na poprawę stanu pracy sieci nN na terenie TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Krakowie”

  Projekt przebudowy jednotorowej linii napowietrznej 110kV relacji GPZ Głubczyce – GPZ Prudnik

  Projekt przebudowy jednotorowej linii napowietrznej 110kV relacji GPZ Groszowice – GPZ Ozimek

  Modernizacja systemów zasilania SN i nN budynków siedziby PSE S.A Oddział w Katowicach

   

  Ekspertyzy wpływu przyłączania obiektów na Krajowy System Elektroenergetyczny

  Ekspertyza wpływu na system elektroenergetyczny przyłączenia do sieci elektroenergetycznej 15kV zasilanej z GPZ Ostróda Elektrowni Biogazowej o mocy 500kW.

  Ekspertyza wpływu na system elektroenergetyczny przyłączenia do sieci elektroenergetycznej 15kV zasilanej z GPZ Malbork Południe 2 turbin wiatrowych o mocy 2 MW każda w miejscowości Gronajny gm. Sztum.

  Ekspertyza wpływu na system elektroenergetyczny przyłączenia do sieci elektroenergetycznej 15kV zasilanej z GPZ Bartoszyce elektrowni fotowoltaicznej o mocy 850kW w Bartoszycach.

  Ekspertyza wpływu na system elektroenergetyczny zwiększenia mocy przyłączeniowej zakładu produkcyjnego EKODROB do 5,3MW – zasilanie podstawowe i rezerwowe.

  Ekspertyza wpływu na system elektroenergetyczny przyłączenia do sieci elektroenergetycznej 15kV zasilanej z GPZ Dobre Miasto elektrowni fotowoltaicznej Zajączki o mocy 1000kW w miejscowości Ełdyty Małe.

  Ekspertyza wpływu na system elektroenergetyczny przyłączenia do sieci elektroenergetycznej 15kV zasilanej z GPZ Nowy Dwór Gdański elektrowni wiatrowej Niedźwiedzica III o mocy 1MW w miejscowości Bronowo gm. Stegna.

  Ekspertyza wpływu na system elektroenergetyczny przyłączenia do GPZ elektrowni fotowoltaicznej Zalewo o mocy 9000kW w miejscowości Surbajny gm. Zalewo.

  Ekspertyza wpływu na system elektroenergetyczny zwiększenia mocy przyłączeniowej zakładu produkcji mleczarskiej Mlekpol do 7 MW dla zasilania podstawowego i do 7 MW dla zasilania rezerwowego

  Ekspertyza wpływu na system elektroenergetyczny przyłączenia zakładu produkcyjnego Cukrownia Malbork z mocą 7,5 MW dla zasilania podstawowego

  Ekspertyza wpływu na system elektroenergetyczny zwiększenia mocy zainstalowanej elektrowni wiatrowej Janowo, gm. Elbląg przyłączonej do sieci elektroenergetycznej 15kV współpracującej z GPZ Elbląg Radomska.”

  Ekspertyza wpływu na system elektroenergetyczny przyłączenia do sieci elektroenergetycznej 15kV zasilanej z GPZ Nowy Dwór Gdański Elektrowni Wiatrowej o mocy 2 MW w miejscowości Chlebówka gm. Nowy Staw.”

  Ekspertyza wpływu na system elektroenergetyczny wzrostu mocy przyłączeniowej zakładu produkcyjnego w Lidzbarku Warmińskim ul. Topolowa 1 do 7 MW dla zasilania podstawowego i rezerwowego.

  Ekspertyza wpływu na system elektroenergetyczny przyłączenia do GPZ Kwidzyn Północ elektrowni fotowoltaicznej Gurcz o mocy 995 kW w miejscowości Gurcz gm. Kwidzyn.

  Ekspertyza wpływu na system elektroenergetyczny przyłączenia do sieci 15 kV zasilanej z GPZ Nidzica 2 elektrowni wiatrowych o mocy po 2,3 MW każda w miejscowości Łysakowo gm. Nidzica.

  Ekspertyza wpływu na system elektroenergetyczny przyłączenia sieci 15 kV zasilanej z GPZ Iława Wschód elektrowni fotowoltaicznej Kałduny o mocy 920 kW w miejscowości Kałduny gm. Iława.

  Ekspertyza wpływu na system elektroenergetyczny przyłączenia do GPZ Wielbark elektrowni fotowoltaicznej Wielbark o mocy 8000 kW w miejscowości Wielbark gm. Wielbark.

  Ekspertyza wpływu na system elektroenergetyczny przyłączenia do sieci 15 kV zasilanej z GPZ Lubawa elektrowni fotowoltaicznej Kołodziejki o mocy 1000 kW w miejscowości Pomierki-Kołodziejki gm. Lubawa.

  Ekspertyza wpływu na system elektroenergetyczny zwiększenia mocy zainstalowanej z 12 MW do 13,2 MW elektrowni wiatrowej Iława 2 (Trupel) przyłączanej do rozdzielni 15 kV GPZ Iława.

  Ekspertyza wpływu na system elektroenergetyczny przyłączenia do sieci 15 kV zasilanej z GPZ Olsztynek elektrowni fotowoltaicznej Sudwa o mocy 1000 kW w miejscowości Sudwa gm. Olsztynek.

  Ekspertyza wpływu przyłączenia do sieci elektroenergetycznej farmy wiatrowej o mocy przyłączeniowej 45,6 MW lokalizowanej na terenie gminy Huszlew

  Ekspertyza wpływu przyłączenia do sieci elektroenergetycznej farmy wiatrowej o mocy przyłączeniowej 16,5 MW lokalizowanej na terenie miejscowości Piaski w gminie Kraśnik

  Ekspertyza wpływu przyłączenia do sieci elektroenergetycznej 110 kV obiektu w Mielcu mocą przyłączeniową 27 MW na system elektroenergetyczny.

  Ekspertyza wpływu przyłączenia urządzeń odbiorczych Zakładu Produkcyjnego KRONOSPAN HPL Sp. z o.o. w Pustkowie o mocy przyłączeniowej 15 MW na Krajowy System Elektroenergetyczny

  Ekspertyza wpływu przyłączenia elektrowni Detmarowice o mocy zainstalowanej 200MW (wariantowo 120MW) do wydzielonego obszaru Republiki Czeskiej zasilanego z sieci 110kV TAURON Dystrybucja S.A. Oddział Gliwice (stacja Pogwizdów) powodującego zbilansowany wpływ do sieci 110kV w miejscu przyłączenia (na granicy polsko-czeskiej) w wysokości mocy przyłączeniowej 110MW (wariantowo 60MW) na pracę i parametry KSE

  Ekspertyza wpływu przyłączenia w ECII Grupa Azoty S.A. Tarnów turbozespołu upustowo – kondensacyjnego o mocy przyłączeniowej 20 MW na Krajowy System Elektroenergetyczny

  Ekspertyza wpływu przyłączenia dla docelowego zasilania obiektu KGHM Polska Miedź S.A. – Szyb Górniczy GG-1 o mocy przyłączeniowej 20 MW dla zasilania podstawowego i rezerwowego na Krajowy System Elektroenergetyczny

  Ekspertyza wpływu urządzeń odbiorczych Zakładu Produkcyjnego Fabryka Papieru WEPA PROFESSIONAL Piechowice S.A. o mocy przyłączeniowej 12 MW na Krajowy System Elektroenergetyczny

  Ekspertyza wpływu przyłączenia urządzeń odbiorczych Zakładu Produkcyjnego PCC Rokita S.A. o mocy przyłączeniowej 115MW na Krajowy System Elektroenergetyczny

  Ekspertyza wpływu przyłączenia obiektu „Zakład Produkcyjny – Stacja 110/6 kV Komorniki KRK” (zwiększenie mocy przyłączeniowej z 13 MW na 15 MW) na Krajowy System Elektroenergetyczny.

  Ekspertyza wpływu przyłączenia generacji do wydzielonego obszaru Republiki Czeskiej zasilanego z sieci 110kV Tauron Dystrybucja S.A. Oddział Gliwice (Stacja Pogwizdów) na Krajowy System Elektroenergetyczny.

  Ekspertyza wpływu przyłączenia obiektu „Generator KO kotła odzysknicowego pieca zawiesinowego (5MW) i Generator Prażaka (7MW) w Hucie Miedzi Głogów” na Krajowy System Elektroenergetyczny.

  Ekspertyza wpływu budowy nowej stacji 110/20 kV Pyrzowice Lotnisko dla zasilania Międzynarodowego Portu Lotniczego „Katowice” w Pyrzowicach oraz odbiorców w Pyrzowicach.

  Ekspertyza wpływu przyłączenia na napięciu 110 kV Elektrowni Wodnej Niedzica.

  Ekspertyza wpływu zwiększenia mocy przyłączeniowej przyłącza podstawowego nr 1 z 6,5 MW do 12 MW oraz przyłącza podstawowego nr 2 z 1,4 MW do 4 MW zakładu produkcyjnego MALTA-DECOR Sp. z o.o. zlokalizowanego w m. Rudawa, gm. Głuchołazy (woj. opolskie).

  Ekspertyza wpływu na Krajowy System Elektroenergetyczny przyłączenia na napięciu 110 KV Podstacji Trakcyjnej Płaszów w Krakowie.

  Ekspertyza wpływu na Krajowy System Elektroenergetyczny przyłączenia na napięciu 110 KV Podstacji Trakcyjnej Podłęże w Krakowie.

  Ekspertyza wpływu na Krajowy System Elektroenergetyczny przyłączenia obiektu „Zakład Produkcyjny – Mercedes.

  Ekspertyza wpływu na Krajowy System Elektroenergetyczny przyłączenia na napięciu 110kV Podstacji Trakcyjnej Mydlniki w Krakowie.

  Ekspertyza wpływu na Krajowy System Elektroenergetyczny przyłączenia na napięciu 100 kV Elektrowni Wodnej Niedzica – analiza w nocnych dolinach obciążenia.

  Ekspertyza wpływu na KSE przyłączenia obiektu „Zakład Produkcyjny – 3M Polska” przy ul. Kowalskiej we Wrocławiu

  Ekspertyza wpływu na Krajowy System Elektroenergetyczny zwiększenia mocy przyłączeniowej z 37 MW do 40 MW Zakładu Produkcyjnego ARCELORMITTAL POLAND S.A. Oddział w Sosnowcu na zasilaniu ze stacji 110/20/6/ kV Dańdówka.

  Ekspertyza wpływu na Krajowy System Elektroenergetyczny przyłączenia Elektrowni Fotowoltaicznej „Bogatynia” o mocy przyłączeniowej 28 MW

  Ekspertyza wpływu na krajowy system elektroenergetyczny zwiększenia sumarycznej mocy przyłączeniowej z 24 MW do poziomu 35 MW firmy SGL Carbon Polska S.A. Zakład w Raciborzu

  Ekspertyza wpływu na Krajowy System Elektroenergetyczny zwiększenia mocy przyłączeniowej dla Elektrociepłowni Marcel S.A.

  Ekspertyza wpływu na Krajowy System Elektroenergetyczny przyłączenia na napięciu 110 kV Zakładu Produkcyjnego SGL Graphite Solutions Polska Sp. z o.o. w Nowym Sączu

  Ekspertyza wpływu na Krajowy System Elektroenergetyczny zwiększenia mocy przyłączeniowej z 10 MW do 20 MW zakładu produkcyjnego Velvet Care Sp. z o.o.

  Ekspertyza wpływu na Krajowy System Elektroenergetyczny przyłączenia obiektu Zakład Produkcyjny – LG Chełm

  Ekspertyza wpływu na Krajowy System Elektroenergetyczny przyłączenia KWK Krupiński – wyprowadzenie mocy do sieci TAURON Dystrybucja S.A. z istniejących jednostek wytwórczych

  Ekspertyza wpływu na Krajowy System Elektroenergetyczny przyłączenia autotransformatora AT-3 400/110kV w Pasikurowicach

  Ekspertyza wpływu na Krajowy System Elektroenergetyczny przyłączenia bloku energetycznego opalanego biomasą o mocy 29 MW przez firmę Baltic Green X

  Ekspertyza wpływu na Krajowy System Elektroenergetyczny zwiększenia mocy przyłączeniowej z 75 MW do 85 MW zakładu Brembo Poland Sp. z o.o. oraz budowa przyłącza nr 2 z SE Jamki lub SE Tucznawa

  Ekspertyza wpływu na Krajowy System Elektroenergetyczny przyłączenia firmy SGL Graphite Solutions Polska o mocy przyłączeniowej 15 MW

  Ekspertyzę wpływu na Krajowy System Elektroenergetyczny przyłączenia KWK Jankowice – przyłączenie do sieci wewnętrznej dwóch jednostek kogeneracyjnych

  Ekspertyza wpływu na Krajowy System Elektroenergetyczny przyłączenia JSW KOKS z uwzględnianiem przyłączenia pozostałych podmiotów do II grupy przyłączeniowej

  Ekspertyza wpływu na Krajowy System Elektroenergetyczny budowy nowej stacji 110/15 KV Kurdwanów

  Ekspertyza wpływu na Krajowy System Elektroenergetyczny zwiększenia mocy przyłączeniowej przez KWK ROW Ruch Marcel na stacji 110/20/6 kV Marklowice

  Ekspertyza wpływu na krajowy system elektroenergetyczny przyłączenia KWK Ruda – przyłączenie nowej stacji 110/6 kV o mocy przyłączeniowej 25 MW

  Ekspertyza wpływu na Krajowy System Elektroenergetyczny przyłączenia planowanego Zakładu Produkcyjnego na terenie byłego lotniska w Legnicy

  Ekspertyza wpływu na Krajowy System Elektroenergetyczny zwiększenia mocy przyłączeniowej zakładu SAINT-GOBAIN INNOVATIVE MATERIALS POLSKA Sp. z o.o. zasilanego z GPZ 110/20 kV Lipówka oraz z GPZ 110/20 kV Cieśle.

  Ekspertyza wpływu na Krajowy System Elektroenergetyczny zwiększenia mocy przyłączeniowej z 12 MW na 31,5 MW oraz zmiany poziomu napięcia zasilania z 6 kV na 110kV zakładu produkcyjnego Schumacher Packaging Zakład Grudziądz Papiernia w Myszkowie

  Ekspertyza wpływu na Krajowy System Elektroenergetyczny zwiększenia sumarycznej mocy przyłączeniowej z 24 MW do poziomu 46 MW firmy SGL Carbon Polska S.A. zakład w Raciborzu

  Ekspertyza wpływu na Krajowy System Elektroenergetyczny zwiększenia mocy przyłączeniowej przyłącza podstawowego nr 1 z 10 MW do 25 MW oraz przyłącza podstawowego nr 2 z 10 MW do 25 MW zakładu produkcyjnego Huta Szkła STOLZE Częstochowa Sp. z o.o

  Ekspertyza wpływu na krajowy system elektroenergetyczny zmiany konfiguracji sieci w pobliżu SE Wielowieś

  Ekspertyza wpływu przyłączenia elektrowni na biomasę „Wińsko” o mocy przyłączeniowej 31 MW na KSE

  Legenda:

  – kliknij w ikonę aby zobaczyć Referencje.
  – kliknij w ikonę aby zobaczyć szczegółowy opis projektu.